JESTEM ZNIESMACZONA

Pisarze to ludzie drażliwi i zazdrośni. Do tego dochodzi jeszcze walka o władzę w grupie pisarskiej i wyraźny podział na obozy. Mam na myśli awanturę w grupie na FB. W białych rękawiczkach się niby ona odbywa, ale i tak jestem zasmucona i zniesmaczona, co wyraziłam tam w komentarzu. Ba, przy okazji odkrywają się drugie i trzecie dna, zaczynają wychodzić różne „smaczki”, jeszcze z poprzedniego konkursu… żenada doprawdy!
Przedsięwzięcie pt. „Jak minął twój pisarski tydzień?” (wraz z konkursami) miało być zabawą, ale też i okazją do poznania fajnych ludzi, do sprawdzenia się, poczytania cudzych utworów i opinii, okazją wreszcie do pracy nad warsztatem czy tp.  Wielka szkoda, że zmierza teraz w tak nieciekawym kierunku…

1 komentarz do “JESTEM ZNIESMACZONA

  1. Jak myślisz, Haniu, chyba już po wszystkim? Było, minęło. Sprawa ucichła. Też byłam zniesmaczona, i to bardzo. Nigdy nie dowiemy się o wszystkich dnach, może i lepiej. Piszmy zatem i cieszmy się, że grupa przetrwała!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.