SZEŚĆ MILIONÓW Z HAKIEM

Tyle odsłonięć (obejrzeń? wysłuchań?) na youtube zaliczył w tydzień teledysk „Brać” zespołów Donatan i Cleo plus Enej. Hak do tych sześciu milionów w momencie gdy piszę wynosi 100383.
Nie zamierzam się rozwodzić nad zjawiskiem kultury masowej i fenomenem tego rodzaju muzyki (muzyki? widowiska? kiczu w stylu obecnego festiwalu Eurowizji?) – ale w tym clipie wystąpili ludzie z Lubniewic! To jest historia jak z amerykańskiej bajki, że jednego dnia jesteś spokojnym obywatelem malutkiego miasteczka, znanym tylko swojej rodzinie i sąsiadom (no, powiedzmy, że ewentualnie lokalnym działaczem) – a drugiego dnia masz miliony odsłonięć w internecie!
Historię zrealizowania u nas tego teledysku poznałam na specjalnym pokazie w naszym ośrodku kultury. Na spotkanie przybyli występujący w nim lubniewiccy aktorzy i wszyscy, którzy pomogli ekipie w jego realizacji. „Aktorzy” napisałam z pełną świadomością, gdyż zagrali naprawdę świetne epizodziki. Osoby, które w większości znam lepiej lub gorzej, w przezabawnych scenkach, co chwilę nagradzaliśmy brawami ich pojawienie się na ekranie, miło było też posłuchać ich wspomnień związanych z okolicznościami realizacji filmiku, wielu zabawnych anegdot.
Brawo, lubniewiczanie! 🙂

3 komentarze do “SZEŚĆ MILIONÓW Z HAKIEM

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.