NASTĘPNY KONKURS?

c0aW fejsbukowej grupie pisarskiej jeszcze nie ogłoszono wyników w konkursie „Mocne uderzenie”, a już są przymiarki do następnego – nie wiem, na ile serio, ale sporo osób się wciągnęło w wymyślanie propozycji, co by to mogło być tym razem. Bajka (baśń chyba?) i ogólnie – coś dla dzieci. Fantasy. S-f. Historia autobiograficzna w postaci dzienników, pamiętników („autobiograficzność” może być zmyślona, byle forma się zgadzała). Tu się podpisałam – ja, specjalistka od pisanego od stu lat domowego dziennika (a wcześniej – „mojego kochanego pamiętniczka”) – mam wszak stosy zeszytów z tymi zapiskami, aczkolwiek wcale nie zamierzałabym po prostu przepisać. Bynajmniej! 🙂
Jest też pomysł, by podać jeden tytuł i niech go każdy rozwija jak chce i czuje, oczywiście mieszcząc się w dozwolonej ilości znaków. Taka propozycja też mi się bardzo podoba – a co będzie (i czy w ogóle), zobaczymy.

Wracam do dzienników. Robiąc te domowe zapiski, stworzyłam przecież, mniej lub bardziej udatnie, niejeden dziennik podróży. I mam pomysł, by z braku pomysłów (a dla ożywienia blogowego i zmniejszenia ilości przewijania na FB 😉 ) coś tu zamieścić.
Ale o tym w kolejnym poście.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.