ZA MAŁO PAMIĘCI

z telefonem Mam jak mój telefon. Za mało pamięci. Machnę ze dwie fotki i od razu komunikat, że pamięć prawie pełna i że usuń pliki.
Pousuwałam. Przy okazji też z „Wiadomości” sto tysięcy przedawnionych, odebranych i wysłanych. Z dobrą godzinę przy tym siedziałam, na szczęście w miłych okolicznościach tarasowych, tym milszych, że nasza sosna czarna już rzuca spory cień. Bo wreszcie jest lato!

Powysyłać „Peluni” do wydawców albo mi się nie chciało, albo chciało, lecz zapominało. Więc żeby znów nie wyleciało mi z pamięci – zasiadłam wreszcie do tej wysyłki i wyekspediowałam tekst do kolejnych pięciu wydawców. Od jednego natychmiast otrzymałam info, że wydają WYŁĄCZNIE literaturę dla dzieci. Na pozostałe cztery odpowiedzi plus te dwie od wydawców, których molestowałam wcześniej, będę czekać. Plus mam jeszcze w zanadrzu dwa (albo nawet trzy) adresy, tylko by trzeba coś im jeszcze dodatkowo wymodzić, więc odkładam na zaś.

Bylebym znów nie zapomniała! 😉

2 komentarze do “ZA MAŁO PAMIĘCI

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.