JAK MINĄŁ TWÓJ PISARSKI TYDZIEŃ?

piekna sobota 004 Takie pytanie zadawane jest w każdy piątek w mojej grupie pisarskiej na fb.
Jedna po drugiej pojawiają się odpowiedzi, ludzie raportują ilość nowych stron, sczytań, poprawek, prób publikacji itp., strona staje się polem rozmów, wzajemnego się wspierania, żartów, porad, lajków.
A mnie kolejny tydzień mija niepisarsko. Więc melduję, że chwilowo nic, że tylko na blogu, że może później, zimą. Albo gdy ogłoszony zostanie nowy konkurs…

Na razie moja wena poszła sobie na długie wakacje. Owszem, czasem śmignie mi przez głowę jakiś pomysł, ale natychmiast ucieka niczym spłoszona jaskółka (albo zimorodek 😉 ). Może w winniczce, gdy nadejdzie pora zbiorów, go przyskrzynię i nie pozwolę uciec. A może rzeczywiście dopiero zimą, gdy trzeba będzie jakoś zagospodarować długie wieczory.
Bo teraz… Jak mam siedzieć przy kompie i coś wymyślać, gdy dzień jest jeszcze długi, poranki takie, że zapiera dech z zachwytu, za oknem słoneczno-późnoletnie nawłocie, w ogrodzie maliny, nad rzeczką zakwitły wrześniowe kaczeńce (coś im się popiórkowało?), kaczence łączka już wykoszona, zaraz rozpalimy ognisko…
No jak? 🙂

2 komentarze do “JAK MINĄŁ TWÓJ PISARSKI TYDZIEŃ?

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.