STOWARZYSZALIŚMY SIĘ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spotkanie pospływowe odbyło się w dniach 23 – 25 października w Wojcieszowie. TAK TAM MAJĄ (patrz zdjęcia). Z rozlicznych atrakcji widokowo-przyrodniczo-historycznych mają tam na przykład szubienicę, na której zbrodzień, ku przestrodze wojcieszowian, wisiał, aż wysechł na wiór lub dopóki nie rozdziobały go kruki, wrony.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ustaliliśmy termin i trasę spływu’ 2016, a także termin spotkania przedspływowego.
Płynąć będziemy znanym już nam szlakiem Mereczanka – Niemen, tyle że po Mereczance ciut krócej, a po Niemnie ciut dłużej.
Wybraliśmy też spływowe zdjęcia do naszego kalendarza na przyszły rok.

W piątek, prócz czynienia tradycyjnych ustaleń, oddawaliśmy się radościom towarzyskim. wesolo
W sobotę ruszyliśmy na szlak, a w niedzielę, gdy towarzystwo spływowe już się rozjechało, a my z Jankiem jeszcze zostaliśmy w Wojcieszowie, podłączono nas do szlaku nr 2, tzn. stowarzyszyliśmy się ze Stowarzyszeniem Ziemia Aktywnych. https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Ziemia-Aktywnych-661135110636676/?fref=ts
Stowarzyszenie zapaliło do chodzenia po okolicznych górach nie tylko wojcieszowian, ale sporo ludzi z innych stron, i takich rajdów urządzono już kilkanaście. W tym ostatnim wzięło udział trzydzieści osób, w tym nasza dwójka – delegacja z Lubuskiego – i pięć psów. stowarzysz

Tak tam mają! – a my mieliśmy z nimi

ttm w sobote w sobotę

ttm w niedzielei w niedzielę.

Jeszcze teraz na wspomnienie tego pięknego, aktywnego, słonecznego i radosnego weekendu papa mi się śmieje. Przetuptaliśmy po Górach Kaczawskich w sumie ze dwadzieścia kilometrów i jesteśmy z siebie bardzo dumni.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.