PISARKA PRZEDSPŁYWOWA

13606505_1124975787567305_8266738529446405527_n

1. Wciąż grzebię w opowiadaniu. Przestawiam całe akapity, dopisuję, skreślam. Za każdym razem zamykam plik z postanowieniem, że finito, a za chwilę je łamię i znowu klikam.
Jutro chciałabym ostatecznie zamknąć tę sprawę. Wysłać tekst Katji i mieć to z głowy. Ale czy mnie jakieś licho znów nie podkusi?

2. Eugeniusz K. zamierza wydać następną część tekstów A.K.Waśkiewicza. Kiedyś się sama zadeklarowałam z korektą i deklarację tę podtrzymuję. Zatem dostałam kilka plików, poprawiłam (a c.d. ma nastąpić po powrocie ze spływu).
Nie była to robota zbyt łatwa dla pani od przecinków, bo w zapisie tych tekstów jest straszna kaszana, poza tym nie zawsze miałam pewność – utrafiłam w myśl autora czy nie. Ale to już Gienek skoryguje, porównując ze skanami. Ja się cieszę, że niedługo odsapnę.

3. Jak co roku, pozwiedzamy sobie troszkę, nim dotrzemy do Maćkowej Rudy. Wkrótce więc oddam się innej pracy pisarskiej. Będę robić zapiski w dzienniku spływowym – i w ogóle w „dzienniku podróży”. Tę  wycieczkę chcę połączyć z pisarstwem w jeszcze innym sensie. W Dworze Artusa w Toruniu ma się odbyć uroczystość wręczenia „naszemu” strażakowi pieniędzy z projektu „Wykup słowo”. Zjawi się tam kilka osób z grupy.
Planujemy więc zahaczenie podczas trasy o Toruń.

4. A teraz do zobaczenia się z Państwem. 😉

Wsłuchana w cichą piosenkę,
wyjdę na brzeg nie pierwszy raz,
bo wiem już, rzeko,
że kocham cię, rzeko,
i przez dwa tygodnie
będę z tobą.

A nawet z dwiema rzekami. 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.