NOWSZA WERSJA

pod górkę Znowu mam pod górkę

Śpieszyłam się z tym opowiadaniem do WS2, wysłałam je tuż przed wyjazdem, a gdy wróciliśmy z Litwy i po dwóch dniach domowej roboty odpaliłam kompa, okazało się, że termin został przesunięty do końca sierpnia!
Chyba się większość autorów nie wyrobiła, więc wszystkim ulżyło – a mnie wk…o.
Lecz się z tym przespałam – i postanowiłam skorzystać z szansy. Zwłaszcza że gdy po tych trzech tygodniach odsapu od mojego tekstu przeczytałam go znowu, mocno mi zazgrzytał. Więc wzięłam się za jego wygładzanie. Wprawdzie Janek stwierdził, że mając tyle czasu, mogłabym napisać całkiem nowe opowiadanie, ale na samą myśl o tym mną zatrzęsło. Zuza zaś radzi, że owszem, nowe, ale tylko jeśli będę miała naprawdę genialny pomysł.
Nie mam i mieć nie zamierzam.

Czy nowsza wersja tekstu jest lepsza, czy też lepsze jest wrogiem dobrego, sama już nie wiem. Jedno wiem. Niech już wreszcie będzie ten koniec sierpnia i niech przypadkiem nie wydłużają terminu o kolejny miesiąc, bo zohydzę sobie pisanie na zawsze. Nawet pisanie pisarki domowej.

08. 08. 16. P.S. Największe zmiany (i ulepszenia), w ostatniej chwili przed wyjazdem – i zdążyłam je uwzględnić – podpowiedział mi Rhino. Dziękuję. 🙂

P.P.S. Janek (a ostatnio także Miłosz) po przeczytaniu powiedzieli, że fajne, lecz nie padli z zachwytu. Ale też dzięki. 🙂

P.P.P.S. Dzisiejszej nocy zrobiłam kosmetykę pt. jeszcze nowsza wersja. Jedyną korzyść z tych męczarni ma mój rdzewiejący mózg. Może to AŻ tyle.

Reklamy

2 komentarze do “NOWSZA WERSJA

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.