PLAŻING, ROWERING, KNAJPING…

 …czyli reminiscencje popustkowskie.
W ubiegłym tygodniu spędziliśmy kilka dni w „naszym” Pustkowie.
Jak się wyraziła Małgocha, rok bez wyjazdu nad Bałtyk byłby niekompletny – z czym się absolutnie zgadzam.
Program pobytu mieliśmy podobny jak we wrześniu’2016, czyli standard nadmorski: plaża, rowery, knajpy. Noclegi też jak poprzednio – w „Koniku Morskim”. Pogodę takąż, czyli na 102. 🙂

Obszerniej o tegorocznych wrażeniach nadmorskich napisałam w niecodzienniku: „Reminiscencje popustkowskie”http://wp.me/P3waVI-166

2 komentarze do “PLAŻING, ROWERING, KNAJPING…

 1. Zuza nie może się wpisać tam, więc się tutaj wymądrzy 😀

  I DZIĘKI BOGU, że nie robisz riserczingu, pisząc o plażach pustkowskich, na których nie tylko plażing, ale i knajping oraz rowering nieopodal tychże plaż uprawiacie. Tego jeszcze brakuje, żebyś zatruwała czytelnikom nerwy nie rybą, a riserczingiem, Han.

  Ty wiesz, ile ja się męczę, pisząc. Po co Ci to? Wypustkowana, opalona, szczuplutka – taka zostań. „Lalkę” czytaj, jeśli kochasz i pragniesz wracać do starych miejsc i ulubionych lektur. Bardzo mi się podoba Twoje podejście i czytanie o nim.

  Właśnie, czytanie bloga Twego. Ja już tu chciałam RABANU narobić, że co jest kurka wodna grane? Ostatni wpis z epoki przedwakacyjnej, a za oknem (lubniewickim, londyńskim, wszystko jedno) JESIEŃ.

  Jesień za oknem, nie ma zmiłuj. Nie wykręcać się ogródkiem, piwkiem na tarasie, tylko pisać, Pani kochana. Czekam(y) na więcej!

  • Oj, tak. Jesień prosta. Za naszym oknem bardzo nawłociowa, ale co z tego, skoro taka już zimna i wietrzna. Więc wcale mnie nie cieszy, bo liczyłam na gorące wrześniowe lato, skoro lipcowe i czerwcowe było takie w kratkę.
   Czas chyba w kominku napalić – zawszeć to jakaś pociecha.
   Na blogu, kurka wodna, mało piszę, bo co mam przynudzać o pierdołach. Możesz sobie robić raban, możesz się droczyć, jak to się męczysz z tym riserczingiem, a ja i tak wiem swoje.

   Całuski. ❤

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.