OSTRA JAZDA, CZYLI ŚMIECH TO ZDROWIE

Z okazji Dnia Kobiet – jak co roku wycieczka socjalna, wczoraj (sądząc z tłumnie wypełnionej sali gorzowskiego teatru, chyba takich wycieczek – z przewagą pań – było tego dnia więcej).
Sztuka: komedia Norma Fostera „Ostra jazda”.

Parę momentów (według mnie) na granicy przegięcia, ale całość: komediowy majstersztyk. Bardzo śmieszne, brawurowo zagrane i z doskonałym odbiorem publiczności, czyli huraganami śmiechu i braw. Cóż lepszego i bardziej wyluzowanego może się trafić w marcowy, przedwiosenny dzień, niż tak się pośmiać, niemal non stop?
Spektakl warszawskiego teatru Komedia, aktorzy: Julia Kamińska, Magdalena Wójcik, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski i Mirosław Baka. Wszyscy przezabawni, w tak komicznych rolach (wszak to aktorzy znani głównie z seriali tv) ich jeszcze nie widziałam, a Mirosława Baki zwłaszcza!

Jak powszechnie wiadomo, śmiech to zdrowie. Wygimnastykował mi mięśnie twarzy, ramion, przepony, brzucha. Pomógł strawić zjedzony przed spektaklem obiad (to też coroczny punkt programu). Spalił mi sporo kalorii (podobno minuta śmiechu pozwala spalić ich ok. 12, więc cóż dopiero cały spektakl, trwający prawie 2 godziny!).

Nie tylko ja (w wyniku tego spalenia) wróciłam szczuplejsza, uszczuplił mi się również portfel. Między obiadem a przewiezieniem naszej wycieczki do teatru była bowiem ponad godzina na włóczenie się po galerii handlowej. I choć naprawdę nie lubię łażenia po sklepach, uległam zachowaniom stadnym. I choć absolutnie nie zamierzałam kupować czegokolwiek, wyszłam z „Reserved” ze ślicznym niebieskim paltocikiem.
A, co tam, żyje się raz! 😀

Reklamy

2 komentarze do “OSTRA JAZDA, CZYLI ŚMIECH TO ZDROWIE

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.