W RAMACH MARZEŃ I PLANÓW…

 

„Przy ognisku, przy ognisku,
Tak siedzimy sobie wszyscy,
Giną troski i zmartwienia,
Bo ognisko wszystko zmienia” – śpiewał kiedyś kabaret Elita. Trochę prześmiewczo, gdyż była to parodia piosenki wczasowo – turnusowej, co nie zmienia faktu, że ognisko ma wielką moc, i że uwielbiamy nasze ogniseczka nad Arianką. Oraz spotkania, rozmowy, plany i marzenia nadariańskie…
Wczoraj, po etapie kilku ognisk jedynie w duecie (pandemia!), nastąpił nowy, czyli ogniskowanie się i grillowanie we czworo – z gośćmi ze Świebodzina. W dodatku bez zachowania należytych odstępów oraz bez maseczek – bo jak tu jeść i pić w masce? Na fotce widać zresztą, jak wdzięcznie ogryzam zgrillowane skrzydełko. 😉

I zobaczymy…

Od ogniska zaczyna też swój tekst Zuza. W dodatku – od naszego! 😀

Zuza, swego czasu pisząca do londyńskiej „Cooltury”, jest teraz dziennikarką drukowaną przez warszawski tygodnik „Przegląd” i polonijny londyński „Tydzień Polski”, a ja jestem dumna, że mam taką koleżanę!

Oto nasze przyogniskowe plany i marzenia w „Liście rzeczy do niezrobienia” Zuzanny Muszyńskiej w w/w „Tygodniu Polskim” – który to artykuł – po otrzymaniu wszystkich potrzebnych zezwoleń i zgód – wklejam poniżej.

2 komentarze do “W RAMACH MARZEŃ I PLANÓW…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.